Choď na obsah Choď na menu

AC Milan Zlatan Ibrahimovic zdobywa punkt w końcowych etapach

Dramatyczny, zwycięski w ostatniej chwili pomocnik Sandro Tonali w Koszulka Liverpool zapewnił AC Milan decydujące zwycięstwo 2:1 nad Lazio w niedzielę, gdy podopieczni Stefano Pioli wspięli się z powrotem na szczyt tabeli Serie A. Rzeczywiście, było to dramatyczne zwycięstwo dla Rossoneri, którzy pozostają w wyścigu Scudetto.

Z czterema pozostałymi meczami Milan przesunął się o dwa punkty przed rywalem z miasta Inter Mediolan, który ma mecz z rywalem.

Ciro Immobile z Koszulki Piłkarskie dał Lazio wczesne prowadzenie na Stadio Olimpico w Rzymie, ale Olivier Giroud wyrównał krótko po przerwie, zanim bohaterskie popisy Tonali utrzymały Milan w walce o tytuł.

W Koszulki Piłkarskie Milana nie było Ismaela Bennacera, który wyszedł z lekkim problemem kostki, chociaż dobrą wiadomością dla Pioli jest to, że odzyskał Zlatana Ibrahimovica oraz Ante Rebica, co oznacza, że w porównaniu do pucharu jest kilka innych opcji w ataku. strata derbowa. Ibrahimovic był człowiekiem, który dotarł do końca nieudanego zezwolenia i skinął głową na ścieżkę Tonali, który po dotknięciu przesunął go obok Strakosha.

„Słuszne jest być szczęśliwym i zadowolonym z tej gry i naszych fanów, którzy po raz kolejny okazali się fantastyczni” – powiedział Pioli w Koszulki Piłkarskie. „Jesteśmy w pełni świadomi podróży, w której się znajdujemy i jest to najbardziej ekscytująca, ekscytująca i ekscytująca, jakiej możemy doświadczyć. Jesteśmy zmotywowani i skoncentrowani na jutrzejszym meczu”.

Milan miał wiele okazji do wyrównania w pierwszej połowie, strzelając 12 strzałów na bramkę Lazio w pierwszej połowie, ale nie potrafili liczyć.