Choď na obsah Choď na menu

Były kapitan Manchesteru United, Roy Keane, jest „smutny” przy 4-0

Liverpool całkowicie zdeklasował Manchester United na Anfield we wtorek wieczorem, wygrywając 4:0, gdy zajęli pierwsze miejsce w Premier League przed Manchesterem City.

Goście w Koszulki Piłkarskie byli zdeklasowani na Anfield, z dublem Mohameda Salaha i golami Sadio Mane'a i Luisa Diaza, którzy odnieśli zwycięstwo 4-0, co w połączeniu ze zniszczeniem United na Old Trafford przez Liverpool w październiku daje łączny wynik dla sezon między stronami do 9-0.

Drużyna gospodarzy zaczęła znakomicie i już po pięciu minutach strzeliła gola, a przetasowana struktura defensywna Manchesteru United została złapana przez piłkę z prawej strony.

W połowie początkowego okresu przewaga została podwojona, a Joel Matip w Koszulka Chelsea i Diaz połączyli siły w środku pola, zanim Sadio Mane przebił piłkę przez Salaha, zdobywając swojego pierwszego gola w klubie od 12 marca.

Te dwa mecze ilustrują ogromną przepaść w jakości między dwoma rywalami, a były kapitan United Keane w Koszulki Piłkarskie – który w swoim czasie wygrał siedem tytułów Premier League i Ligę Mistrzów – był zdecydowanie rozczarowany upadkiem swojego byłego klubu .

Po jednej czwartej meczu goście w Koszulki Piłkarskie byli zszokowani. Ledwo widzieli piłkę i wydawało się, że liczy się liczba bramek Liverpoolu, a nie to, czy United znajdzie sposób na powrót do gry. dusza, brak liderów, brakuje im prawdziwej jakości, mówili goście.

Liverpool ma teraz 13-meczową passę niepokonanej Premier League, najdłuższą aktywną taką passę w pięciu najlepszych europejskich ligach i najdłuższą dla the Reds od 27 meczów, które odbyły się między sierpniem 2019 a lutym 2020