Choď na obsah Choď na menu

Manchester City otworzył wynik w 93 sekundy

Kevin de Bruyne otworzył wynik po zaledwie 93 sekundach w niesamowitym półfinale Ligi Mistrzów w pierwszym meczu. Pomimo tego, że przez cały mecz grał z tyłu i tracił dwie bramki w ciągu 12 minut, Madryt zdołał utrzymać deficyt tylko jednego gola, po porażce 4:3.

Kevin De Bruyne w Koszulka Manchester City strzelił pierwszy, gdy gospodarze nie marnowali czasu, zanim Gabriel Jesus podwoił tę przewagę, mając zaledwie 11 minut na liczniku.

Gol Jesusa - drugi tego wieczoru City - był finiszem naturalnego napastnika, gdy podanie De Bruyne'a odbiło się na jego drodze, zanim ubrany w Koszulki Piłkarskie obrócił się genialnie i spokojnie pokonał Thibauta Courtoisa.

Karim Benzema w Koszulki Piłkarskie strzelił genialnego podwójnego po obu stronach solowego gola Vinicius Jr w wysokiej jakości meczu pomiędzy liderami Premier League i La Liga.

- To był fantastyczny mecz dla obu drużyn. Zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy. Niestety straciliśmy gole i nie mogliśmy strzelić więcej. Ale to są dwa mecze i mamy kolejny w ciągu jednego tygodnia - powiedział menedżer City Pep Guardiola z Koszulki Piłkarskie.

Może to był oszałamiający występ City, ale Winicjusz ujawnił ich główną słabość i jest to jeden z powodów, dla których Madrid wciąż jest w remisie.

A jednak, ku niedowierzaniu prawie wszystkich, którzy byli świadkami klasycznego meczu piłki nożnej o złotym standardzie, Ancelotti był na boisku po meczu uśmiechnięty, z brwiami uniesionymi w charakterystyczny sposób, co sugeruje, że był raczej zadowolony z przegranej 4:3 w pierwszym meczu. .

W tegorocznych półfinałach Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą cztery drużyny – Liverpool. Manchester. Villarreal. Real Madryt.

Jeden z najbardziej fascynujących meczów sezonu zakończył się wkrótce po tym, jak Manchester City odniósł do domu pierwsze zwycięstwo w półfinale.